ARCHIVE CONCERTS

Koninklijke Harmonie van Peer (B) - conductor: Kevin Houben

Into your eyes

December 25, 2018 - 10u30 -  Church, Peer (B)

Koninklijke Harmonie van Peer (B) - conductor: Kevin Houben

Into your eyes

December 22, 2018 - 20u30 -  Church, Peer (B)

Het warmste orkest (B) - conductor: Mieke De Meyer

Atropos

December 15, 2018 -  -  , Genk (B)

 

Het warmste orkest (B) - conductor: Mieke De Meyer

Atropos

November 30, 2018 -  -  , Koksijde (B)

Senzoku Gakuen fanfare orkest (JP) - conductor: Jan Van der Roost

The Lost Labyrinth

November 17, 2018 - 16u - Senzoku Gakuen College of Music , Kanagawa (JP)

Het warmste orkest (B) - conductor: Mieke De Meyer

Atropos

November 17, 2018 - 20u30 -  , Bonheiden (B)

Harmonie Sint-Genoveva Oplinter (B) - conductor: Stephan Jacobs

Symfonie 9 Excerpt finale (Beethoven)

November 11, 2018 - 15u - Manege CC De Kruisboog , Tienen (B)

Harmonie Sint-Genoveva Oplinter (B) - conductor: Stephan Jacobs

Symfonie 9 Excerpt finale (Beethoven)

November 10, 2018 - 20u - Manege CC De Kruisboog , Tienen (B)

Kgl. Harmonie Kettenis (B) - conductor: Robert Ortman

Atropos

November 4, 2018 - 11u15 - KZ Triangel , St. Vith (B)

Kgl. Musikverein Hof van Amel (B) - conductor: Julian Pauels

Call of the Clans

November 4, 2018 - 10u - KZ Triangel , St. Vith (B)

Kon. Harmonie Demergalm Godsheide (B) - conductor: Filip Ceunen

Dogon

November 4, 2018 - 16u - CC Mozaiek , Kortessem (B)

Kgl. Musikverein Cäcilia Oudler (B) - conductor: Julian Pauels

Dogon

November 3, 2018 - 18u - KZ Triangel , St. Vith (B)

Kgl. Musikverein Taleccho Wallerode (B) - conductor: Thomas Gustin

Dogon

November 3, 2018 - 18u30 - KZ Triangel , St. Vith (B)

Kgl. Musikverein Hof van Amel (B) - conductor: Julian Pauels

Call of the Clans

October 28, 2018 - 14u30 - Saal Peters , Amel (B)

Kon. Fanfare St.-Cecilia De Zwaan (B) - conductor: Mieke De Meyer

Exaltation

October 27, 2018 - 20u - OC De Schouw , Lichtervelde (B)

Groot Pelts Fusiekoor (B) - conductor: Kevin Houben

Musica  (premiere)

October 20, 2018 - 13u - Prov. Domein Dommelhof , Pelt (B)

Vaassens Fanfare Corps (Nl) - conductor: Patrick Dieperink

Valley of the Pinios

October 13, 2018 - 12u15 - Hanzefestival, Hanzehof, Zutphen (Nl)

 

 

Kgl. Musikverein Cäcilia Oudler (B) - conductor: Julian Pauels

Dogon

October 6, 2018 - 20u15 - KZ Triangel , St. Vith (B)

Play-in orkest (B) - conductor: Kevin Houben

Exaltation

September 15, 2018 - 19u30 - Ons Huis , Kruibeke (B)

 

Banda de Música Municipal de Silleda (ES) - conductor: Rafael Agulló Albors

Where Angels Fly (premiere)

July 21, 2018 - 17u - Palau de la Música, Valencia (ES)

Valencia Youth Wind Ensemble (ES) - conductor: Evan Feldman

Orbis

July 18, 2018 - 20u - Mercado de Colón, Valencia (ES)

National BB Championships New Zealand (NZ)

Where Angels Fly

July 14, 2018 -  - ASB Theatre Marlborough, Blenheim (NZ)

Banda de les IX colònies musical Reus (ES) - conductor: Kevin Houben

Exaltation

El Toro Amoroso (world premiere)

Broken Sword

Kangoeroe

July 5, 2018 - 20u - Teatre Bartrina, Reus (ES)

Orchestre Note et Bien (F) - conductor: Alexandre Korovitch

Symphony n° I

June 24, 2018 - 16u - Eglise Saint-Denys-du-saint-Sacrement, Paris (F)

Orchestre Note et Bien (F) - conductor: Alexandre Korovitch

Symphony n° I

June 23, 2018 - 21u - Eglise Notre-Dame-du-Rosaire, Paris (F)

Orchestre Note et Bien (F) - conductor: Alexandre Korovitch

Symphony n° I

June 21, 2018 - 21u - Eglise Saint-Christophe-de-Javel, Paris (F)

Jeugdharmonie Peer (B) - conductor: Nina Boonen

Millina Ouverture

April 22, 2018 - 14u -  Harmoniezaal , Peer (B)

Koninklijke Harmonie van Peer (B) - conductor: Kevin Houben

Where Angels Fly

April 22, 2018 - 15u30 -  Harmoniezaal , Peer (B)

KH St. Cecilian, Ruiselede (B) - conductor: Bart Swimberghe

Dogon

April 21, 2018 - 20u -  Zaal Sport en Spel , Ruiselede (B)

Fanfare St. Blasius Cadier en Keer (Nl) - conductor: Ben Essers

Lake of the Moon

April 14, 2018 - 19u - Concerttreffen LZW in Huis van de Burger , ´s Gravenvoeren (B)

Dubbele Forte Hoeselt (B) - conductor: Veerle Daenen

Flamingo Rock

April 14, 2018 - 14u20 - Eurofestival Music for Youth, Don Bosco, Heel (Nl)

Koninklijke Fanfare Onafhankelijkheid Wiekevorst (B) - conductor: Bert Van Thienen

Ride

April 8, 2018 - 19u - Parochiecentrum , Wiekevorst (B)

Fanfare St. Blasius Cadier en Keer (Nl) - conductor: Ben Essers

Lake of the Moon

April 8, 2018 - 15u - Gemeenschapshuis ´t Keerhoes , Cadier en Keer (Nl)

Brass Band (US) - conductor:

Abaddon

April 7, 2018 - NABBA Championships, Embassy Theatre, Fort Wayne, Indiana (US)

Koninklijke Fanfare Onafhankelijkheid Wiekevorst (B) - conductor: Bert Van Thienen

Ride

April 7, 2018 - 20u - Parochiecentrum , Wiekevorst (B)

NABBA Championships (US)

Lake of the Moon (test piece 3th section)

April 6-7, 2018 - Embassy Theatre, Fort Wayne, Indiana (US)


Darebin City Brass - Northern Brass (AU) - conductor: Jamie Lawson

Thyelenne

March 30, 2018 - Yamaha Australian National Band Championships, Xavier College, Melbourne (AU)

Harmonie De Kunstvrienden, St-Eloois-Winkel (B) - conductor: Dimitri Bracke

The Lost Labyrinth

March 25, 2018 - 17u30 -  CC De Spil , Roeselare (B)

Workshop instrumentale directie GA voor Kunst - Frank de Vuyst (B)

Lake of the Moon

March 17, 2018 - 18u - Don Boscocollege, Hechtel (B)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

March 16, 2018 - Lommel (B)

Koninklijke Stadsfanfaren Izegem (B) - conductor: Hans Demeurisse

Lucifer

March 11, 2018 - 17u - VLOF, CC Zwaneberg , Heist-op-den-Berg (B)

Fanfare St-Jozefsgilde Mol-Sluis (B) - conductor: Kevin Van Giel

Arcana

March 4, 2018 - 19u30 - parochiezaal, Mol (B)

Associação Recreativa e Musical Amigos da Branca (Pt) - conductor: Paulo Martins

The Lost Labyrinth

March 4, 2018 - 17u30 - Cineteatro Alba , Albergaria-a-Velha (Pt)

Fanfare St-Jozefsgilde Mol-Sluis (B) - conductor: Kevin Van Giel

Arcana

March 3, 2018 - 20u - parochiezaal, Mol (B)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

March 2, 2018 - 20u15- La Guitarra - Begijnhofkerk, Sint-Truiden(B)

Play 4 (B) - conductor: Kevin Houben

Exaltation

Forgotten World

A Vikings Tale

February 4, 2018 - 17u - VTI, Brugge (B)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

January 28, 2018 - 11u - Kathedraal, Hasselt (B)

Koninklijk Harmonie Orkest Schelle (B) - conductor: Dirk De Caluwe

Lake of the Moon

January 6, 2018 - 20u - Sporthal Scherpenstein, Schelle (B)

Koninklijk Harmonie Orkest Schelle (B) - conductor: Dirk De Caluwe

Lake of the Moon

January 5, 2018 - 20u - Sporthal Scherpenstein, Schelle (B)

Valencia Youth Wind Ensemble (ES) - conductor: Kevin Houben

Exaltation

Dogon

Orbis

Broken Sword

December 28, 2017 - 18u - Auditorio Municipal de Beneixida , Valencia (ES)

BrassBand Heist (B) - conductor: Bert Van Thienen

Where Angels Fly

December 22, 2017 - 20u -  CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg (B)

Symphonic Winds (IT) - conductor: Alexander Veit

Lake of the Moon

December 18, 2017 - 20u - Kurhaus, Merano (IT)

Symphonic Winds (IT) - conductor: Alexander Veit

Lake of the Moon

December 17, 2017 - 20u - Konzerthaus, Bolzano (IT)

Koninklijke Fanfare Mont-Franc Sluizen (B) - conductor: Bert Mignolet

Dogon

December 16, 2017 - 20u - Church, Sluizen (B)

Music Verein Herten (D) - conductor: Celine Pellmont Guerrin

About Reynard the fox

December 16, 2017 - 20u - Halle St-Jozefshaus, Herten (D)

Koninklijk Harmonieorkest Peer (B) - conductor: Kevin Houben

Song of Hope

December 16, 2017 - 20u - Church, Peer (B)

Symphonic Winds (IT) - conductor: Alexander Veit

Lake of the Moon

December 16, 2017 - 20u - Haus Voitsberg, Varna (IT)

Koninklijke Harmonie Eendracht & Kunstliefde (B) - conductor: Bart Swimberghe

Atropos

December 9, 2017 - 20u - Zaal Zomerloos, Gistel (B)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

December 3, 2017 - 15u- Schola Cantorum, Achelse Kluis, Achel (B)

Dirigentenworkshop BBM - Alex Schillings (Nl)

Lake of the Moon

December 2, 2017 - 13u- De Suite, Roosendaal (Nl)

Kon. Fanfare de Kunstminnaars Kasterlee (B) - conductor: Erik Buyle

Atropos

November 26, 2017 - 13u30 - Provinciaal Orkesttornooi, Cultuurcentrum, Merksem (B)

BrassBand Heist (B) - conductor: Bert Van Thienen

Where Angels Fly

November 26, 2017 - 15u - BBK 2017, CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg (B)

Fanfare Juliana Hoogezand-Sappemeer (NL) - conductor: Bauke Burghgraef

Broken Sword

November 25, 2017 - 20u -  Concertconcours, De Tamboer, Hoogeveen (Nl)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

November 23, 2017 - 20u15- De Cultuurloft, Ghent (B)

BrassBand Heist (B) - conductor: Bert Van Thienen

Where Angels Fly

November 19, 2017 - 17u - Parochiezaal, Wiekevorst (B)

Mezevangers Wijnegem (B) - conductor: Bart Vercammen

Valley of the Pinios

November 19, 2017 - 13u30 - Provinciaal Orkesttornooi, Academie, Ekeren (B)

NS Harmonieorkest (Nl) - conductor: Jaak Notebaert

Cry of the Falcon

November 19, 2017 - 14u30 - Theater De Kom, Nieuwegein (Nl)

Koninklijk Harmonieorkest Peer (B) - conductor: Kevin Houben

Song of Hope

November 18, 2017 - 21u30 - Sporthal, Peer (B)

NS Harmonieorkest (Nl) - conductor: Jaak Notebaert

Cry of the Falcon

November 18, 2017 - 19u30 - Theater De Kom, Nieuwegein (Nl)

Koninklijke fanfare Apollo (Nl) - conductor: Leo Simons

Atropos

November 11, 2017 - 17u -  Top Tip Festival , ´t Spectrum, Bergschenhoek (Nl)

Fanfareorkest Concordia Krimpen aan den Ijssel (Nl) - conductor: Rob Sloekers

Codon

November 4, 2017 -  -  Suite Muziekfestival , de Suite, Roosendaal (Nl)

Muziekvereniging Roosendaal (Nl) - conductor: Rob Sloekers

Lake of the Moon

November 4, 2017 -  -  Suite Muziekfestival , de Suite, Roosendaal (Nl)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

October 29, 2017 - - KCB, Brussels (B)

Brassband Sint-Cecilia Leest (B) - conductor: Walter Van de Venne

Arcana

October 29, 2017 - 18u30 - Provinciaal Orkesttornooi, Cultuurcentrum, Merksem (B)

Fanfare Juliana Hoogezand-Sappemeer (NL) - conductor: Bauke Burghgraef

Broken Sword

October 28, 2017 - 19u30 -  , Hoogezand (Nl)

Kon. Fanfare de Vrede Sint-Jozef-Olen (B) - conductor: Filip Meylemans

Dogon

October 22, 2017 - 13u30 - Provinciaal Orkesttornooi, De Warande, Turnhout (B)

Jeugdfanfare Bravoura K.F. Kunst Veredelt (B) - conductor: Gertjan Seynaeve

Call of the Clans

October 21, 2017 - 15u - Evaluatieconcerten, CC Spikkerelle, Avelgem (B)

Fanfareorkest Concordia Krimpen aan den Ijssel (Nl) - conductor: Rob Sloekers

Codon

October 21, 2017 -  -  De Tuyter , Krimpen aan den Ijssel (Nl)

Houtlands Jeugdensemble Torhout (B) - conductor: Tom Hondeghem

Dogon

October 21, 2017 - 15u - Evaluatieconcerten, CC Spikkerelle, Avelgem (B)

Koninklijke Fanfare Onafhankelijkheid Wiekevorst (B) - conductor: Bert Van Thienen

Lucifer

October 15, 2017 - 18u30 - 69ste Orkesttornooi, CC Zwaneberg , Heist-op-den-Berg (B)

Ana Naqe -  soprano with piano acc.

Song of Hope

October 15, 2017 - 15u - Concertzaal Academie , Ekeren (B)

Kon. Harmonie de Toekomst Balen (B) - conductor: Emmy Gysels

Broken Sword 

October 8, 2017 - 13u30 - Provinciaal Orkesttornooi, De Warande, Turnhout (B)

 

Kon. Harmonie St-Caecilia Nijlen (B) - conductor: Marc Vandingenen

Cry of the Falcon

October 8, 2017 - 13u30 - Provinciaal Orkesttornooi, De Warande, Turnhout (B)

 

NS Harmonieorkest (Nl) - conductor: Jaak Notebaert

Cry of the Falcon

October 8, 2017 - 14u30 - open repetitie, Akousticum, Ede (Nl)

Koninklijke Stadsfanfaren Izegem (B) - conductor: Hans Demeurisse

Lucifer 

October 1, 2017 - 14u - Provinciaal Muziekfestival, CC Het Perron, Ieper (B)

 

Brassband Condor Rijkevorsel (B) - conductor: Luc Van Gorp

Broken Sword 

October 1, 2017 - 13u30 - Provinciaal Orkesttornooi, Academie, Ekeren (B)

Kon. Fanfare de Heidegalm Schoonbroek-Retie (B) - conductor: Roger Dierckx

Arcana 

October 1, 2017 - 18u30 - Provinciaal Orkesttornooi, Academie, Ekeren (B)

Jeugdorkest Centrumharmonie Geel (B) - conductor: Lorenz Havermans

Entrance of the Knights

September 30 / October 1, 2017 - 20u - ´t Geels Volkstoneel, Geel (B)

K.H. De Burgersgilde Lichtervelde (B) - conductor: Koen Dewulf

Cry of the Falcon

September 30, 2017 - 14u - Provinciaal Muziekfestival, CC Het Perron, Ieper (B)

Jan Verheyen (B) - carillon

Song of Hope (premiere)

September 24, 2017 - 11u30 - St-Trudokerk, Peer (B)

Koninklijke Fanfare Vrede & Eendracht Kachtem (B) - conductor: Wouter Loose

Cry of the Falcon

Valley of the Pinios

September 23, 2017 - 14u - Provinciaal Muziekfestival, CC Het Perron, Ieper (B)

The Royal Band of the Belgian Airforce (B) - conductor: Matty Cilissen

Lucifer

September 21, 2017 - 20u - Cultuurhuis De Leest, Izegem (B)

Koninklijk Harmonieorkest Peer (B) - conductor: Kevin Houben

Song of Hope

September 17, 2017 - Peer (B)

The Royal Band of the Belgian Airforce (B) - conductor: Matty Cilissen

Lucifer (premiere)

September 15, 2017 - 20u - Theaterzaal, Aarschot (B)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

August 25, 2017 - 20u30 - Deusterkapel, Peer (B)

Cedric Honings (B) - guitar

Song of Hope

August 24, 2017 - 20u30 - Deusterkapel, Peer (B)

Banda symfònica CIUM Genovense (ES) - conductor: Juanjo Gallego Montell

Lake of the moon

August 1, 2017 - 22u - Carer Major (Església Antigua), Genovés - Valencia (ES)

Fanfare de Eendracht (NL) - conductor: Marcel Visser

Terra Tremens (premiere)

July 23, 2017 - 14u - World Music Contest, Rodahal, Kerkrade (Nl)

Fanfare de Eendracht (NL) - conductor: Marcel Visser

Terra Tremens

July 16, 2017 - 20u - WMC try-out, Dorpshuis, Landsmeer (Nl)

CMV Concordia Oldebroek (NL) - conductor: Jaap Musschenga

Codon

July 15, 2017 - 16u15 - World Music Contest, Rodahal, Kerkrade (Nl)

Koninklijke Stadsfanfaren Izegem (B) - conductor: Hans Demeurisse

Lucifer  (premiere)

July 15, 2017 - 18u30 - World Music Contest, Rodahal, Kerkrade (Nl)

 

Koninklijk fanfarekorps West-Frisia (Nl) - conductor: Lieuwe de Jong

Atropos

July 15, 2017 - 13u30 - World Music Contest, Parkstad Limburg Theater, Heerlen (Nl)

 

Banda Vaguense (Pt) - conductor: Leonel Ruivo

Arcana

July 15, 2017 - 10u - World Music Contest, Parkstad Limburg Theater, Heerlen (Nl)

 

Koninklijke Stadsfanfaren Izegem (B) - conductor: Hans Demeurisse

Lucifer  (try-out)

July 11, 2017 - 19u45 - OC De Coorenaar, Desselgem (B)

Robert Richardson  - recital (baritone , piano acc.)

Tantalus  (Asian premiere)

July 8, 2017 - 16u - Lower brass festival, Rangsit University, Bangkok (Th)

Banda de les VIII colònies musical Reus (ES) - conductor: Kevin Houben

March of the Marmots

Flamingo Rock

Hippo Hop

Cry of the Falcon

Forgotten World

Dogon

July 6, 2017 - 20u - Teatre Bartrina, Reus (ES)

Koninklijke Stadsfanfaren Izegem (B) - conductor: Hans Demeurisse

Lucifer  (try-out)

July 4, 2017 - 19u45 - OC Mandelroos, Oostrozebeke (B)

Fanfare de Eendracht (NL) - conductor: Marcel Visser

Terra Tremens

July 1, 2017 - 20u - WMC try-out, Oostzaan (Nl)

Banda Symfónica Unió Musical de Torrent (ES) - conductor: Frank De Vuyst

The legend of a big friendly giant (premiere) - soloist Steven Mead (euphonium)

June 28, 2017 - 20u - Academia, Torrent (ES)

 

Koninklijk Harmonieorkest en Jeugdorkest Peer - Fanfare St-Jozef Kleine Brogel - conductor: Kevin Houben

Song of Hope (premiere)

June 24, 2017 - 21u30 - Kerkplein, Peer (B)

Jouster Jeugd Fanfare (Nl) - conductor: Harm Bosma

Cry of the Falcon

June 10, 2017 - 9u - 60e Muziek & Zangfestival, Cultureel Ontmoetings Centrum, Schiermonnikoog (Nl)

 

 

© 2017 -2018 by Kevin Houben Productions   

 +32 477 55 74 44